FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby ?

Zdjęcia czy film to nie tylko wspaniała pamiątka na całe życie ale też wspaniała przygoda ! Spraw bliskiej osobie prezent. Odbierz voucher na sesje portretową/dziecięcą/dla zakochanych/ lub zrealizowanie krótkiego materiału video.
Obdarowana osoba będzie miała rok na zrealizowanie kuponu w wybranym przez siebie terminie. Przez spotkaniem ustalamy szczegóły sesji i dostosowujemy się do każdego zlecenia. Kupon na usługę wysyłamy mailowo lub dostarczamy osobiście w formie eleganckiego zaproszenia w kopercie. Cena ustalana indywidualnie.

Zaklepaliśmy termin na ślub, co dalej ?

Bardzo chętnie umówimy się z Wami na spotkanie. 
Przy kawie czy herbacie będziemy mogli spokojnie omówić zakres naszej pracy,
 warunki oraz wysłuchamy wszystkich Waszych próśb i oczekiwań. 
Podpiszemy również z Wami umowę. Będzie ona pokwitowaniem naszych ustaleń  i ostatecznym potwierdzeniem zarezerwowanego przez Was terminu. 
Zawsze prosimy Was również o małą zaliczkę. 

W przypadku gdy dzieli nas duża odległość lub są inne przeciwności uniemożliwiające nam spotkanie, możemy również omówić wszystko przez telefon lub komunikator internetowy. Pamiętajcie jednak, że osobiste spotkanie pozwala nam się poznać i przełamać pierwsze lody 🙂 Będziecie czuli się o wiele bardziej swobodnie w Waszym Dniu, gdy będziecie nas już znać.

Jak przygotować się do sesji pole dance ?

  1. Na sesje przyjdź wypoczęta, prawdopodobnie będzie to jeden z Twoich najcięższych treningów na rurce. Aparat bardzo motywuje to zrobienia perfekcyjnej figury i spinania wszystkich mięśni.
  2. Aparat zjada makijaż ! Pomimo, że może na części zdjęć twarz nie będzie w centrum kadru – światło i aparat „odejmują” Nam trochę makijażu. Zrób mocniejszy makijaż niż zwykle i nie przejmuj się, że może wyglądać na „przerysowany”, na zdjęciach nie będzie tego widać. Dla najlepszego efektu dobrze jest skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki.
  3. Przygotuj listę figur. Tych, które potrafisz bezbłędnie wykonać – na sesji będziesz pewna siebie, a po otrzymaniu zdjęć dumna ze swoich osiągnięć. Najlepiej wypisać sobie je na karteczce lub przygotować na telefonie „inspiracje” z Internetu. To bardzo ułatwia i usprawnia pracę.
  4. Przygotuj skórę. Tak jak na treningach kremy i balsamy nie wchodzą w grę, tak na zdjęciach tym bardziej. Staramy się używać niezbędne minimum (lub w ogóle nie używać) magnezji. Ubrudzona rurka rzuca się w oczy i może psuć estetykę zdjęcia.