FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby ?

Zdjęcia czy film to nie tylko wspaniała pamiątka na całe życie ale też wspaniała przygoda ! Spraw bliskiej osobie prezent. Odbierz voucher na sesje portretową/dziecięcą/dla zakochanych/ lub zrealizowanie krótkiego materiału video.
Obdarowana osoba będzie miała rok na zrealizowanie kuponu w wybranym przez siebie terminie. Przez spotkaniem ustalamy szczegóły sesji i dostosowujemy się do każdego zlecenia. Kupon na usługę wysyłamy mailowo lub dostarczamy osobiście w formie eleganckiego zaproszenia w kopercie. Cena ustalana indywidualnie.

Zaklepaliśmy termin na ślub, co dalej ?

Bardzo chętnie umówimy się z Wami na spotkanie. 
Przy kawie czy herbacie będziemy mogli spokojnie omówić zakres naszej pracy,
 warunki oraz wysłuchamy wszystkich Waszych próśb i oczekiwań. 
Podpiszemy również z Wami umowę. Będzie ona pokwitowaniem naszych ustaleń
i ostatecznym potwierdzeniem zarezerwowanego przez Was terminu. 
Zawsze prosimy Was również o małą zaliczkę.

W przypadku gdy dzieli Nas duża odległość lub są inne przeciwności uniemożliwiające Nam spotkanie, możemy również omówić wszystko online lub przez telefon. Pamiętajcie jednak, że osobiste spotkanie pozwala Nam się poznać i przełamać pierwsze lody 🙂 Będziecie czuli się o wiele swobodniej w Waszym Dniu, gdy będziecie Nas już znać.

Jak przygotować się do sesji pole dance ?

  1. Na sesje przyjdź wypoczęta, prawdopodobnie będzie to jeden z Twoich najcięższych treningów na rurce. Aparat bardzo motywuje to zrobienia perfekcyjnej figury i spinania wszystkich mięśni.
  2. Aparat zjada makijaż ! Pomimo, że może na części zdjęć twarz nie będzie w centrum kadru – światło i aparat „odejmują” Nam trochę makijażu. Zrób mocniejszy makijaż niż zwykle i nie przejmuj się, że może wyglądać na „przerysowany”, na zdjęciach nie będzie tego widać. Dla najlepszego efektu dobrze jest skorzystać z usług profesjonalnej wizażystki.
  3. Przygotuj listę figur. Tych, które potrafisz bezbłędnie wykonać – na sesji będziesz pewna siebie, a po otrzymaniu zdjęć dumna ze swoich osiągnięć. Najlepiej wypisać sobie je na karteczce lub przygotować na telefonie „inspiracje” z Internetu. To bardzo ułatwia i usprawnia pracę.
  4. Przygotuj skórę. Tak jak na treningach kremy i balsamy nie wchodzą w grę, tak na zdjęciach tym bardziej. Staramy się używać niezbędne minimum (lub w ogóle nie używać) magnezji. Ubrudzona rurka rzuca się w oczy i może psuć estetykę zdjęcia.