Wyjątkowe chwile zasługują na wyjątkową pamiątkę. 
Nasze doświadczenie pozwoli w profesjonalny sposób uchwycić najważniejsze dla Was momenty. Napisz do nas, a przedstawimy szczegółową ofertę i dostosujemy ją do Waszego Wielkiego Dnia !

Zobacz nasze portfolio

Fotografia

Film

Recenzje

Profesjonalizm pełen pasji i mnóstwa cudownych pomysłów.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy w tym Naszym Wyjątkowym Dniu. Paweł i Albert są mega pozytywnymi osobami i widać,że kochają to co robią!
Od samego początku wprowadzili luźną atmosferę pełną uśmiechu !
Mieli wiele ciekawych pomysłów na piękne ujęcia zarówno podczas przygotowań, ślubu, przyjęcia jak i sesji w plenerze. 
Nasza rodzina i znajomi zachwalali i bardzo pozytywnie byli zadowoleni z Naszych Kamerzystów 😊😊😊

Bardzo Bardzo Serdecznie polecamy!

Nie możemy się doczekać filmu !
Pozdrawiamy. Malwina i Norbi 💕

Malwina
Bujas
Jesteście genialni !! 
Albert i Paweł to przede wszystkim chłopaki z pasją , zarażają dobrą energią ,a przy tym tworzą piękne profesjonalne ujęcia . Jesteśmy zachwyceni! Byliście drugim najbardziej popularnym duetem na sali zaraz po nas :D:D:D Goście zwracali uwagę na Wasze zaangażowanie, pomysły, sam Film jest tego 100% odwzorowaniem, oglądając czujemy się prawie jak "movie star". KAWAŁ DOBREJ ROBOTY ! Dziękujemy !! 
Kamila
Zimny
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Albertem i Pawłem, nie spodziewałam się, że chłopaki będą aż tak pozytywnie zakręceni! Nie mogę się doczekać efektu końcowego naszej współpracy, już wiem, że będzie pięknie 😍 Pełen profesjonalizm i pełen luz - to się bardzo rzadko zdarza, a chłopaki to mają! Polecam z całego serca, LensPerience Weddings wiedzą co robią!
Dziękujemy, że byliście z nami, cieszę się, że się spotkaliśmy! Jesteście super 🎥🎞🎬.
Sandra
Skórczewska
Profesjonalizm godny podziwu! Na każdym etapie chłopaki zaskakiwali nas pomysłowością i profesjonalizmem, organizacja na 5! Wykon na 5 ! Nie mogliśmy lepiej trafić. Wszystko na luzie i bez jakichkolwiek problemów. Pozytywnie zakręceni przez cały czas , dzięki czemu nie odczuliśmy stresu. POLECAM !!!!!!
Mikołaj
Gałęza
A więc jesteśmy na tak! Polecamy! Wielkie 5 z plusem! 
Minęły 2 miesiące od naszego ślubu, z niecierpliwością czekaliśmy na film oraz teledysk i nadszedł wielki dzień! Po obejrzeniu z naszej strony wielkie wow. Albert i Paweł robią dobrą robotę, warto im zaufać ☺️💪👌📷😎 razem z mężem polecamy i gorąco pozdrawiamy. 🌷☺️🤩
Joanna
Koniecznie
Młody, zdolny, utalentowany! Dziękujemy Ci Pawle za uwiecznienie najważniejszych chwil w jednym z najważniejszych dni w naszym życiu! 😁😁 Choć spotkaliśmy się spontanicznie, na ostatniej prostej przed weselem to Twoje dzieło zostanie z nami na zawsze 🤗🤗🤗😍
Monika
Śmiałek

Poznałam Pawła i Alberta podczas przyjęcia weselnego, na którym mieliśmy przyjemność wystąpić (pokaz ogni)
Od samego początku podłapaliśmy świetny kontakt. Panowie są energiczni mili i zabawni.Dostaliśmy clip z wesela z naszego występy efekty przerosły nasze oczekiwania clip jest niesamowity, dopracowany każdy szczegół. Podęliśmy dalsza współpracę i otrzymaliśmy kolejne nagranie, którym jesteśmy również oczarowani!! Widać pasje i dużo pracy włożonej w filmiki. Cała nasza grupa enigma z czystym sumieniem poleca firmę LensPerience Video. Panowie robią nietuzinkowe ujęcia i widać ze wkładają przy tym całe swoje serce.

Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy dalszych sukcesów jesteście niesamowitymi ludźmi z wielką pasją 

Dorota
Nowicka